Podmínky a ceník

První konzultaci prosím zaplaťte předem na účet 235184959/0300, do poznámky uveďte Vaše jméno a datum konzultace. Další konzultace můžete platit buď předem na účet anebo v hotovosti na místě.

Vaše objednávka je závazná. Pokud se nemůžete z vážných důvodů dostavit na domluvené sezení, omluvte se nejméně 24 hodin předem, jinak Vám vzniká povinnost i neuskutečněnou konzultaci uhradit. Storno poplatek je v tomto případě 100 % ceny. Dozvíte-li se, že nebudete moci přijít, dejte prosím vědět co nejdříve, aby bylo možno přenechat váš termín dalším zájemcům.

Nejsem klinický psycholog. Služby proto nejsou přímo hrazeny zdravotní pojišťovnou, a tak není třeba vést žádné záznamy o klientech. Ve své praxi proto nevyžaduji vaše osobní údaje, pokud si přejete, můžete vystupovat anonymně. Jinak budou vaše osobní údaje zpracovány v souladu s GDPR. Naprostá diskrétnost je samozřejmostí.

Také v roce 2024 jsem v seznamu terapeutů, kteří spolupracují s VZP v rámci programu Zvýšení dostupnosti psychosociální podpory. VZP zde nabízí svým klientům benefit až 5000 Kč jako příspěvek na psychoterapii. Více informací najdete na dusevnizdravi.vzp.cz.

 • Individuální psychologická konzultace
  Osobně nebo online
  50 minut
  1200 Kč
 • Jednorázová individuální konzultace
  Osobně nebo online
  80 minut
  1800 Kč
 • Párová psychologická konzultace
  Osobně nebo online
  50 minut
  1800 Kč
 • Párová psychologická konzultace
  Osobně nebo online
  80 minut
  2600 Kč

Je možno domluvit i delší konzultaci, cena se potom zvýší o poměrnou část základní částky. Příplatek za konzultaci, která začíná po 19:00 anebo za víkendovou konzultaci je 300 Kč.

Psychologická diagnostika

Psychologické vyšetření, vyhodnocení testů a sdělení výsledků klientovi formou osobní konzultace: 1500 - 3500 Kč.
Cena vyšetření bude stanovena podle jeho typu a rozsahu a klient s ní bude před zahájením vyšetření seznámen.

Písemná zpráva z psychologického vyšetření: 500 - 1000 Kč, podle časové náročnosti vypracování.